Výsledky závodu

Hruška Cup 2017, 6. ročník, Brno - Divišova čtvrť

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtrátaBody
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:14:45 200
2. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:16:09 +00:01:24 190
3. Martina Opálková 2000 BBM 00:17:01 +00:02:16 182
4. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:17:30 +00:02:45 176
5. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:17:57 +00:03:12 172
6. Jana Gebauerová 1979 ZBM 00:18:31 +00:03:46 170
7. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:18:41 +00:03:56 169
8. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:18:59 +00:04:14 168
9. Petra Dittrichová 1987 KON 00:19:25 +00:04:40 167
10. Markéta Firešová 1999 ZBM 00:19:28 +00:04:43 166
11. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:19:29 +00:04:44 165
12. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:19:48 +00:05:03 164
13. Martina Vališová 1996 OSN 00:19:57 +00:05:12 163
14. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:21:06 +00:06:21 162
15. Kamila Špringlová 2000 TBM 00:21:33 +00:06:48 161
16. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:22:18 +00:07:33 160
17. Michaela Jurčová 1989 MBM 00:22:32 +00:07:47 159
18. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:22:38 +00:07:53 158
19. Andrea Firešová 1973 ZBM 00:22:41 +00:07:56 157
20. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:22:45 +00:08:00 156
21. Lucie Broschová 1974 RBK 00:22:50 +00:08:05 155
22. Jitka Čechová 1983 VBM 00:23:21 +00:08:36 154
23. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:23:30 +00:08:45 153
24. Lucie Matulová 1988 ADA 00:24:01 +00:09:16 152
25. Andrea Moučková 1992 RBK 00:24:03 +00:09:18 151
26. Petra Grycová 1974 TBM 00:24:04 +00:09:19 150
27. Eva Tesařová 1992 RBK 00:24:09 +00:09:24 149
27. Kamila Mesiarkinová 1982 MBM 00:24:09 +00:09:24 149
29. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:24:15 +00:09:30 147
30. Vilma Králová 1999 TZL 00:24:26 +00:09:41 146
31. Petra Štěpánková 1986 LBM 00:24:35 +00:09:50 145
32. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:24:57 +00:10:12 144
33. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:25:02 +00:10:17 143
34. Lenka Csakvaryová 1983 SBK 00:25:03 +00:10:18 142
35. Silvie Komárková 1997 TBM 00:25:13 +00:10:28 141
36. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:25:28 +00:10:43 140
37. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:25:36 +00:10:51 139
38. Alena Finstrlová 1975 ZBM 00:25:37 +00:10:52 138
39. Monika Jašková 1963 TBM 00:25:42 +00:10:57 137
40. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:25:45 +00:11:00 136
41. Hana Vlčková 1985 VBM 00:25:58 +00:11:13 135
42. Radka Hájková 1966 nereg. 00:26:50 +00:12:05 134
43. Barbara Stachoňová 1984 ZBM 00:27:07 +00:12:22 133
44. Eliška Lukšíková 2002 ZBM 00:27:30 +00:12:45 132
45. Adriana Plotzerová 1991 nereg. 00:27:43 +00:12:58 131
46. Lenka Raudenska 1981 nereg. 00:28:08 +00:13:23 130
47. Janka Kotrlová 1989 nereg. 00:28:43 +00:13:58 129
48. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:28:45 +00:14:00 128
49. Anna Piskačová 1996 nereg. 00:28:58 +00:14:13 127
50. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:29:01 +00:14:16 126
51. Klára Kročová 1994 ZBM 00:29:19 +00:14:34 125
52. Hana Chvílová 1997 nereg. 00:29:37 +00:14:52 124
53. Tereza Skládanková 1989 RBK 00:30:43 +00:15:58 123
54. Dana Králová 1976 XBM 00:31:07 +00:16:22 122
55. Tereza Navrátilová 1997 TBM 00:31:51 +00:17:06 121
56. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:32:31 +00:17:46 120
57. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:33:44 +00:18:59 119
58. Bohumila Klangová 1976 ZBM 00:34:41 +00:19:56 118
59. Hana Bašová 1985 PHK 00:34:48 +00:20:03 117
60. Kateřina Vítková 1985 nereg. 00:35:49 +00:21:04 116
61. Eva Gregorová 1977 nereg. 00:36:00 +00:21:15 115
62. Romana Ševčíková 1984 nereg. 00:36:07 +00:21:22 114
63. Radka Kalmusová 1986 nereg. 00:39:26 +00:24:41 113
64. Magdalena Bašeová 1973 nereg. 00:42:34 +00:27:49 112
65. Alžbeta Stehlíková 1987 nereg. 00:44:30 +00:29:45 111
66. Adéla Bednaříková 2000 VLI 00:45:15 +00:30:30 110
67. Dagmar Minaříková 1968 nereg. 00:48:36 +00:33:51 109
68. Veronika Škodáková 1981 nereg. 00:53:36 +00:38:51 108
Barbora Cenková 1990 nereg. DISK 0
Petra Ondrová 1988 nereg. DISK 0
Klára Bašeová 2002 ZBM DISK 0
Naďa Obrátilová 1966 ABM DISK 0
Jana Matušková 1999 RBK DISK 0
Lucie Korpasová 2001 LBM DISK 0
Marcela Čechová 1976 TBM DISK 0
Nela Králová 1988 nereg. DISK 0
Lucie Mazalová 1980 nereg. DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtrátaBody
1. Adam Chromý 1988 ZBM 00:15:35 200
2. David Vedra 1974 TBM 00:15:52 +00:00:17 190
3. Pavel Brlica 1993 ZBM 00:16:00 +00:00:25 182
4. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:16:32 +00:00:57 176
5. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:16:38 +00:01:03 172
6. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:17:23 +00:01:48 170
7. Petr Palát 1974 ABM 00:17:31 +00:01:56 169
8. Stanislav Mokrý 1992 ZBM 00:17:44 +00:02:09 168
9. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:17:49 +00:02:14 167
10. Michal Jirka 1984 PTE 00:17:50 +00:02:15 166
11. Michal Šrubař 1986 MBM 00:17:52 +00:02:17 165
12. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:18:14 +00:02:39 164
13. Petr Matula 1982 ADA 00:18:24 +00:02:49 163
13. Jan Drábek 1985 ZBM 00:18:24 +00:02:49 163
15. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:18:28 +00:02:53 161
16. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:18:30 +00:02:55 160
17. Martin Kinc 1999 ZBM 00:19:04 +00:03:29 159
18. Martin Štěpánek 1973 TBM 00:19:05 +00:03:30 158
19. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:19:12 +00:03:37 157
19. Vladimír Schmid 1987 ADA 00:19:12 +00:03:37 157
21. Michal Jirásek 1989 SHK 00:19:20 +00:03:45 155
21. Jan Palas 1985 ZBM 00:19:20 +00:03:45 155
23. Vladimír Kelbl 1997 ZBM 00:19:31 +00:03:56 153
24. Filip Adámek 2001 ABM 00:19:39 +00:04:04 152
25. Vojta Gryc 2001 TBM 00:19:44 +00:04:09 151
26. Jan Dušátko 1985 PHK 00:19:51 +00:04:16 150
27. Matěj Kala 1989 OOL 00:19:55 +00:04:20 149
28. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:20:02 +00:04:27 148
29. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:20:18 +00:04:43 147
30. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:20:46 +00:05:11 146
31. Roman Vlček 1970 SKM 00:20:49 +00:05:14 145
32. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:20:52 +00:05:17 144
33. Zdeněk Stachoň 1980 ZBM 00:20:56 +00:05:21 143
34. Lukáš Kříž 1982 TTR 00:21:06 +00:05:31 142
35. Jan Pavelka 1985 MBM 00:21:57 +00:06:22 141
36. Ondřej Stehlík 1986 nereg. 00:22:11 +00:06:36 140
37. Jiří Kozubík 1988 nereg. 00:22:19 +00:06:44 139
38. Michal Drozd 1997 BBM 00:22:20 +00:06:45 138
38. Jan Komenda 1999 ZBM 00:22:20 +00:06:45 138
40. Vít Suchomel 1984 MBM 00:22:27 +00:06:52 136
41. Jan Drbal 1971 PGP 00:22:30 +00:06:55 135
42. Eda Štěrbák 1975 ZBM 00:22:44 +00:07:09 134
43. Pavel Kořan 1974 VBM 00:23:08 +00:07:33 133
44. Jiří Mareček 1959 ADA 00:23:15 +00:07:40 132
45. Petr Svoboda 1971 ABM 00:23:17 +00:07:42 131
46. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:23:22 +00:07:47 130
47. Jan Král 1969 XBM 00:23:23 +00:07:48 129
48. David Aleš 1975 ASU 00:23:25 +00:07:50 128
49. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:23:41 +00:08:06 127
50. Filipe Farinha 1982 GD4C 00:24:00 +00:08:25 126
51. Richard Pátek 1976 ZBM 00:24:15 +00:08:40 125
52. Petr Brosch 1971 RBK 00:24:26 +00:08:51 124
53. Ondra Gryc 2004 TBM 00:24:32 +00:08:57 123
54. Libor Hirš 1960 VBM 00:24:43 +00:09:08 122
55. Jaroslav Rygl 1970 TBM 00:24:49 +00:09:14 121
56. Jiří Hrazdil 1984 nereg. 00:24:55 +00:09:20 120
57. Miroslav Karpíšek 1989 nereg. 00:24:58 +00:09:23 119
58. Milan Jašek 1962 TBM 00:25:19 +00:09:44 118
59. Radek Musil 1976 nereg. 00:25:36 +00:10:01 117
60. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:25:42 +00:10:07 116
61. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:25:57 +00:10:22 115
62. Viktor Čech 1980 VBM 00:25:58 +00:10:23 114
63. Michal Karásek 1979 ZPV 00:26:18 +00:10:43 113
64. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:26:19 +00:10:44 112
65. Ondřej Toman 1975 LBM 00:27:03 +00:11:28 111
66. Dalibor Uhlíř 1980 nereg. 00:27:09 +00:11:34 110
67. Jan Charvát 1969 nereg. 00:27:17 +00:11:42 109
68. Pavel Suk 1977 nereg. 00:27:39 +00:12:04 108
69. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:27:40 +00:12:05 107
70. Jan Vaishar 1983 nereg. 00:27:43 +00:12:08 106
71. Tomáš Baše 1974 nereg. 00:27:47 +00:12:12 105
72. Vladimír Dušek 1974 TBM 00:27:58 +00:12:23 104
73. Michal Gregor 1999 ZBM 00:28:05 +00:12:30 103
73. Kevin Watson 1981 RBK 00:28:05 +00:12:30 103
73. Jakub Novák 1986 nereg. 00:28:05 +00:12:30 103
76. Pavel Šimeček 1982 nereg. 00:28:41 +00:13:06 100
77. Matyáš Tachovský 2002 ZBM 00:28:52 +00:13:17 99
78. Petr Sedlář 1973 TBM 00:29:00 +00:13:25 98
79. Marek Svoboda 2001 ZBM 00:29:06 +00:13:31 97
80. Petr Novotný 1973 nereg. 00:29:19 +00:13:44 96
81. Martin Račanský 1974 nereg. 00:29:24 +00:13:49 95
82. Petr Drábek 1967 TTR 00:29:36 +00:14:01 94
83. Jan Otoupalík 1971 TBM 00:29:38 +00:14:03 93
84. Aleš Marek 1979 nereg. 00:29:39 +00:14:04 92
85. Jan Kalmus 1987 nereg 00:29:43 +00:14:08 91
86. Peter Vričan 1989 nereg. 00:29:54 +00:14:19 90
87. Martin Baše 1984 nereg. 00:29:56 +00:14:21 89
88. Pavel Zabloudil 1950 TBM 00:30:03 +00:14:28 88
89. Michal Hanák 1977 BBM 00:30:07 +00:14:32 87
90. Lubomír Markovič 1976 nereg. 00:30:13 +00:14:38 86
91. Radek Vehovský 1989 nereg. 00:30:18 +00:14:43 85
92. Miloš Dvořák 1973 BBM 00:30:23 +00:14:48 84
93. Karel Hausvater 1958 SHK 00:30:47 +00:15:12 83
94. Libor Robotka 1953 PBM 00:30:58 +00:15:23 82
95. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:31:28 +00:15:53 81
96. Lukáš Pecka 1977 HLV 00:31:29 +00:15:54 80
97. Tomáš Král 1991 nereg. 00:33:03 +00:17:28 79
98. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:33:55 +00:18:20 78
99. Tomáš Horký 1967 TBM 00:34:30 +00:18:55 77
100. Vojtěch Drábek 2001 TTR 00:34:48 +00:19:13 76
101. David Nečas 1976 TBM 00:36:21 +00:20:46 75
102. Ladislav Jadviščok 1951 UOL 00:36:37 +00:21:02 74
103. Ladislav Jadviščok 1977 UOL 00:36:59 +00:21:24 73
104. Filip Hort 1978 nereg. 00:37:26 +00:21:51 72
104. Petr Trávníček 1984 ADA 00:37:26 +00:21:51 72
106. Petr Viktorin 1987 nereg. 00:37:54 +00:22:19 70
107. Michal Šenkýř 2401 nereg. 00:40:06 +00:24:31 69
108. Karel Lažek 1987 nereg. 00:45:46 +00:30:11 68
109. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 01:13:54 +00:58:19 67
Tomáš Kavan 1986 TBM DISK 0
Jaroslav Korpas 1961 LBM DISK 0
Ondřej Vlček 1986 RBK DISK 0
Míra Beránek 1977 ZBM DISK 0
Ondřej Stejskal 1988 LBM DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtrátaBody
1. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:11:44 200
2. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:13:36 +00:01:52 190
3. Klára Kočová 2008 ZBM 00:13:59 +00:02:15 182
4. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:14:35 +00:02:51 176
5. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:14:38 +00:02:54 172
6. Jiří Račanský 2007 TBM 00:14:56 +00:03:12 170
7. Jakub Komenda 2007 nereg. 00:15:27 +00:03:43 169
8. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:16:09 +00:04:25 168
9. Jan Ondrouch 2008 ADA 00:16:44 +00:05:00 167
10. Amélie Kurthová 2007 BBM 00:17:48 +00:06:04 166
11. Eva Marková 2009 ZBM 00:18:26 +00:06:42 165
12. Emma Janotová 2001 nereg. 00:20:04 +00:08:20 164
13. František Koča 2011 ZBM 00:23:10 +00:11:26 163
14. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:23:34 +00:11:50 162
15. Kateřina Horká 2008 UBM 00:24:12 +00:12:28 161
16. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:24:38 +00:12:54 160
17. Mikuláš Aleš 2010 ZBM 00:24:48 +00:13:04 159
18. Anna Alešová 2010 ZBM 00:25:02 +00:13:18 158
19. Jolana Bašeová 2010 ZBM 00:26:39 +00:14:55 157
20. Alžběta Broschová 2011 RBK 00:26:45 +00:15:01 156
21. Kristýna Kubíková 2008 RBK 00:27:17 +00:15:33 155
22. Rea Coufalová 2009 ZBM 00:29:16 +00:17:32 154
22. Thea Coufalová 2010 ZBM 00:29:16 +00:17:32 154
24. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:29:33 +00:17:49 152
25. Berenika Zelená 2012 nereg. 00:31:36 +00:19:52 151
26. Michal Caha 2008 TBM 00:31:44 +00:20:00 150
27. Matyáš Malý 2009 TBM 00:31:51 +00:20:07 149
28. Klára Chaloupková 2012 nereg. 00:31:55 +00:20:11 148
29. Julie Beránková 2009 ZBM 00:32:17 +00:20:33 147
30. Kamila Beránková 2011 ZBM 00:32:21 +00:20:37 146
31. Vojtěch Kozák 2011 TBM 00:33:26 +00:21:42 145
32. Vojtěch Polášek 2009 nereg. 00:33:44 +00:22:00 144
33. Zuzana Kozáková 2013 TBM 00:37:03 +00:25:19 143
34. Julie Kurthová 2009 BBM 00:37:21 +00:25:37 142
35. Karolína Jančaříková 2008 nereg. 00:37:37 +00:25:53 141
36. Marie Anderlová 2009 nereg. 00:37:49 +00:26:05 140
37. Anna Anderlová 2009 nereg. 00:37:51 +00:26:07 139
38. Helena Watson nereg. 00:38:03 +00:26:19 138
39. Matěj Toman 2009 LBM 00:41:35 +00:29:51 137
40. Adéla Ryglová 2008 TBM 00:44:16 +00:32:32 136
41. Marek Procházka 2012 nereg. 00:44:29 +00:32:45 135
41. Natálie Mudráková 2009 nereg. 00:44:29 +00:32:45 135
43. Štěpán Stachoň 2000 ZBM 00:46:15 +00:34:31 133
44. Petra Skobová 2015 nereg. 00:46:59 +00:35:15 132
45. Jan Kříž 2012 TTR 00:47:06 +00:35:22 131
46. Lucie Polášková 2011 nereg. 00:55:50 +00:44:06 130
Zbyšek Hažmuk 2012 GBM DISK 0
Filip Marek 2007 ZBM DISK 0

Výsledky na trati ZV

Poř.JménoRočníkOddílČasZtrátaBody
1. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:16:21 200
2. Tomáš Palát 2003 ABM 00:16:52 +00:00:31 190
3. Luboš Minařík 1957 TBM 00:19:45 +00:03:24 182
4. Pepa Štěrbák 2004 ZBM 00:20:07 +00:03:46 176
5. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:20:43 +00:04:22 172
6. Dobra Janotová 1956 ZBM 00:20:44 +00:04:23 170
6. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:20:44 +00:04:23 170
8. Jolana Králová 2003 TBM 00:20:47 +00:04:26 168
9. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:21:00 +00:04:39 167
10. Daniel Mudrák 2006 TBM 00:21:31 +00:05:10 166
11. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:22:53 +00:06:32 165
12. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:23:27 +00:07:06 164
13. Jitka Kabáthová 1955 ZBM 00:23:40 +00:07:19 163
14. Jiří Kos 1966 nereg. 00:24:07 +00:07:46 162
15. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 00:25:09 +00:08:48 161
16. Helena Procházková 1953 TBM 00:25:39 +00:09:18 160
17. Tereza Dušková 2005 TBM 00:25:54 +00:09:33 159
18. Petr Šimek 1967 nereg. 00:26:16 +00:09:55 158
19. Jiří Toufar 1966 nereg. 00:26:22 +00:10:01 157
20. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:27:47 +00:11:26 156
21. Matěj Hanousek 2004 RBK 00:29:19 +00:12:58 155
22. Matěj Baše 2005 ZBM 00:29:46 +00:13:25 154
23. Martin Bulička 2008 ZBM 00:30:04 +00:13:43 153
24. Vladan Zelený 2004 ZBM 00:30:08 +00:13:47 152
25. Eliška Patermannová 2003 TBM 00:32:11 +00:15:50 151
26. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:32:21 +00:16:00 150
27. Jakub Dvořák 2005 BBM 00:35:38 +00:19:17 149
28. Jana Tomanová 1949 LBM 00:36:54 +00:20:33 148
29. Elena Tomanová 1966 ABM 00:37:29 +00:21:08 147
30. Martin Ondrouch 2005 ADA 00:38:58 +00:22:37 146
31. Františka Anna Sedláčková 2006 nereg. 00:40:04 +00:23:43 145
32. Jan Procházka 1949 TBM 00:41:12 +00:24:51 144
33. Eva Chromá 1963 nereg. 00:41:26 +00:25:05 143
34. Jan Vřešťál 1939 nereg. 00:44:11 +00:27:50 142
35. Věra Salajkova 1955 LBM 00:45:20 +00:28:59 141
36. Marie Patermannová 2006 TBM 00:46:23 +00:30:02 140
37. Renáta Palátová 2006 ABM 00:46:38 +00:30:17 139
38. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:51:30 +00:35:09 138
39. Jiří Chromý 1958 nereg. 00:54:44 +00:38:23 137
40. Petra Hanslianová 1950 GBM 00:56:13 +00:39:52 136
41. Libuše Mazálková 2006 nereg. 00:59:46 +00:43:25 135
Jana Zháňalová 1960 TTR DISK 0
Denisa Králová 2005 TBM DISK 0
Jáchym Tachovský 2005 ZBM DISK 0
Anna Ondrová 2005 ZBM DISK 0
Hana Doušková 2006 TBM DISK 0
Julie Finstrlová 2005 ZBM DISK 0
Tomáš Odehnal 2005 ADA DISK 0
Radan Čech 2006 TBM DISK 0
Jarmila Hažmuková 2006 GBM DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

8.1.2017 20:17
Ztráty a nálezy: růžová běhací podprsenka, tmavě modré pletené rukavice, jedna červená pletená rukavice a tmavě hnědé kožené rukavice.

8.1.2017 18:11
Zveřejnili jsme mezičasy.

8.1.2017 18:02
Průběžné výsledky BZL vedou po dvou závodech Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

8.1.2017 17:56
Zveřejnili jsme výsledky dnešního závodu. Kdo jste nebyli, můžete si prohlédnout mapy s tratěmi.

6.1.2017 13:00
Startovky jsou připraveny!

4.1.2017 20:00
Budete-li chtít, můžete si na startu nechat věci na převlečení - cesta z cíle povevede okolo.

4.1.2017 19:50
Tratě z dílny české reprezentatky Báry Hruškové jsou hotové, můžete se podívat na jejich parametry.

10.12.2016 19:30
Můžete nahlédnout mapařům pod pokličku - v sekci ukázky mapy.

17.11.2016 21:30
Zveřejnili jsme základní informace o závodě a spustili přihláškový systém.
====================

10.1.2016 21:00
Pořadatelé děkují všem závodníkům za účast a teší se na shledanou na příštích závodech BZL i Hruška cupu v příštím roce.

Starší novinky >>